Досьє Москаль Геннадій Геннадійович

В мережі створили передвиборний ролик Олега Царьова (відео)

Царьов збирається стати депутатом Держдуми.

Екс-депутат Верховної Ради України Олег Царьов має намір потрапити до російської Держдуми, передає «Є!».

Як стало відомо, висунення Царьова від компартії обговорювали Зюганов та Путін наприкінці минулого року. 

Повідомляється, що переговори ймовірно завершаться успішно і одіозний політик зможе потрапити до російського парламенту.

В мережі вже створили агітаційний ролик для Царьова.  

20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
16.01.2017 о 23:54
«Маша та Ведмідь» переклали на закарпатський діалект (відео)
Сьогодні о 13:53
Україна відзначає День Соборності
Сьогодні о 13:24
Експерт пояснив, за яких умов Україна поверне Донбас
Сьогодні о 12:53
Порошенко політикам: ви збирали ці території, щоб ними розкидатися?
Сьогодні о 12:31
Екс-глава ЦРУ про візит Трампа в штаб-квартиру спецслужби: Йому...
Сьогодні о 11:48
Доба в АТО: Бойовики били з мінометів і гранатометів
Сьогодні о 11:23
Замах на Антона Геращенка. У МВС зробили важливу заяву
Сьогодні о 10:56
До Польщі прибули перші американські ракети
Сьогодні о 10:30
ЗМІ назвали ім’я нардепа, на якого готувався замах
Сьогодні о 09:57
Гідний поваги: як демобілізований боєць поборов жахіття війни і став...
Сьогодні о 09:31
«Міс Україна Всесвіт» показала своїх конкуренток
Сьогодні о 08:38
Де у 2017 році буде найдешевше відпочивати
Сьогодні о 07:32
СБУ опублікували відео підготовки до замаху на депутата
Сьогодні о 05:28
Жахливе ДТП в Маріуполі за участю військових: є загиблі
Сьогодні о 03:27
На Донеччині 16-річний хлопець зберігав 600 патронів і наркотики (фото)
Сьогодні о 01:36
Теракт в таборі біженців на кордоні із Сирією: велика кількість...
Досьє Засенко Олексій Юрійович

33468 dd14 mm01 yy2016 2016 январь січень зима видео відео Комуністи Царьов КПРФ 33468 dd14 mm01 yy2016 2016 zydfhm csxtym pbvf dbltj dsltj Rjveyscnb Wfhmjd RGHA 33468 dd14 mm01 yy2016 2016 январь сычень зиьа видео выдео Коьунысти Царьов КПРФ