Досьє Геращенко Антон Юрійович

10-річний хлопчик отримав нагороду за виявлену в Instagram уразливість

Компанія Facebook заплатила десятирічному хлопчикові Яні з Фінляндії 10 тисяч доларів за виявлення уразливості в Instagram, що належить фірмі.

Як повідомляє The Venture Beat, мова йде про баг, який дозволяє видаляти коментарі інших користувачів, передає «Є!».

Недолік був виявлений ще в лютому, про що дитина відразу ж повідомив. Для того, щоб перевірити наявність несправності був створений спеціальний тестовий аккаунт. За заявою представників Facebook, дефект був швидко усунутий, відразу після чого хлопчик отримав свою нагороду.

Яні став наймолодшою ​​людиною, який виявив несправність в соцмережі. До нього таким вважався 13-річний користувач.

 

Читайте також: Фінський хлопчик виявив, як можна видалити чий завгодно коментар в Instagram
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Пресман Олександр Семенович

42672 dd04 mm05 yy2016 2016 май травень весна Соцмережі винагорода хлопчик Європа Европа, EU, Europe 42672 dd04 mm05 yy2016 2016 vfq nhfdtym dtcyf Cjwvtht;s dbyfujhjlf [kjgxbr Єdhjgf Tdhjgf? EU? Europe 42672 dd04 mm05 yy2016 2016 ьай травень весна Соцьережы винагорода хлопчик Європа Европа, EU, Europe