6 травня 2016
Визначено футбольні команди, що зіграють у фіналі Ліги Європи
«Севілья» та «Ліверпуль» гратимуть в швейцарському Базелі.

Футбольні клуби «Севілья» та «Ліверпуль» зіграють у фіналі Ліги Європи УЄФА, який пройде 18 травня в швейцарському Базелі. Фіналісти турніру визначилися в ході півфінальних матчів 5 травня, повідомляє «Є!».

Іспанська «Севілья» на своєму полі обіграла донецький «Шахтар» з рахунком 3: 1. М'ячі за іспанців забили Кевін Гамейро (на 9-й і 47-й хвилинах) і Маріано (на 59-й). У складі «Шахтаря» в кінці першого тайму відзначився Едуардо да Сілва. Перший матч закінчився з рахунком 2: 2.

У другому півфіналі «Ліверпуль» виграв з рахунком 3:0 у «Вільярреала». На 7-й хвилині матчу півзахисник іспанців Бруно Соріано забив м'яч у свої ворота. У другому таймі голи в ворота «Вільярреала» забили Деніел Старрідж і Адам Лаллана.