Досьє Бандуров Володимир Володимирович

У Мексиці викопали скелет мамонта

Вчені встановили, що його вбили люди 14 тисяч років тому.

Вчені виявили скелет мамонта, що жив 14 тисяч років тому, в селі Тультепек, на глибині близько двох метрів під однією з вулиць, пише «Є!» із посиланням на BBC.

За словами археолога Луїса Кордоби, на момент загибелі тварині було від 20 до 25 років.

Зазначається, що знайдені всі фрагменти скелета, а бивні навіть не були відокремлені від черепа. Фахівці встановили, що тварину вбили й розчленували люди, а її кістки були розкидані по окрузі.

Мексиканські палеонтологи сподіваються виставити скелет мамонта в музеї.

Зазначається, що за весь час в околицях Мехіко було виявлено останки 50 мамонтів.

Мамонти виду Колумба були широко поширені на американському континенті. Останки тварин цього виду знаходили по всій Центральній Америці, а також в Техасі та Каліфорнії.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Горбулін Володимир Павлович

47534 dd26 mm06 yy2016 2016 июнь червень лето літо Мексика знахідка археологи 47534 dd26 mm06 yy2016 2016 b.ym xthdtym ktnj ksnj Vtrcbrf pyf[slrf fh[tjkjub 47534 dd26 mm06 yy2016 2016 июнь червень лето лыто Мексика знахыдка археологи