8 серпня 2016
Україна здобула першу медаль на Олімпіаді
Стрілок Сергій Куліш виборов "срібло".

23-річний українець Сергій Куліш здобув срібну медаль у стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів на Олімпіаді-2016, передає «Є!» із посиланням на ВВС.

Він вийшов до фінальної вісімки і показав там результат 204,6 очка.

Це перша медаль, здобута Україною на Іграх у Бразилії. Тепер команда посідає у загальному заліку збірних 20-те місце.

Призера вже привітав президент НОК України Сергій Бубка, повідомляє сайт Національного олімпійського комітету.

"Золото" отримав італієць Нікколо Кампріані, а третім став росіянин Володимир Масленников. Чемпіон при цьому показав рекордний результат для Олімпійських ігор у цій дисципліні (206.1).

Усього до фіналу потрапили вісім спортсменів, серед яких був ще один українець - Олег Царьков. Однак він показав на вирішальному етапі найгірший результат і зійшов з дистанції.

В Україні державна нагорода за призові місця на Олімпіаді цього року становить 125 тис. доларів за золоту медаль, 85 тисяч - за срібну і 55 тисяч - за бронзову.

Зі свого боку НОК України пообіцяв переможцям такі преміальні: 300 тисяч гривень, 200 тис. і 120 тис. за "золото", "срібло" і "бронзу".