Досьє Семенченко Семен Ігорович

Українські інженери представили неймовірну розробку безпілотної бронемашини (відео)

«Укроборонпром» здивував світ новою розробкою «Фантом».

"Укроборонпром" представив дистанційно пілотовану бронемашину. Розробка дістала назву "Фантом". Транспортний засіб може використовуватися для розвідки, вогневої підтримки, доставки боєприпасів і евакуації поранених, інформує «Є!».

20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
16.01.2017 о 23:54
«Маша та Ведмідь» переклали на закарпатський діалект (відео)
Сьогодні о 13:53
Україна відзначає День Соборності
Сьогодні о 13:24
Експерт пояснив, за яких умов Україна поверне Донбас
Сьогодні о 12:53
Порошенко політикам: ви збирали ці території, щоб ними розкидатися?
Сьогодні о 12:31
Екс-глава ЦРУ про візит Трампа в штаб-квартиру спецслужби: Йому...
Сьогодні о 11:48
Доба в АТО: Бойовики били з мінометів і гранатометів
Сьогодні о 11:23
Замах на Антона Геращенка. У МВС зробили важливу заяву
Сьогодні о 10:56
До Польщі прибули перші американські ракети
Сьогодні о 10:30
ЗМІ назвали ім’я нардепа, на якого готувався замах
Сьогодні о 09:57
Гідний поваги: як демобілізований боєць поборов жахіття війни і став...
Сьогодні о 09:31
«Міс Україна Всесвіт» показала своїх конкуренток
Сьогодні о 08:38
Де у 2017 році буде найдешевше відпочивати
Сьогодні о 07:32
СБУ опублікували відео підготовки до замаху на депутата
Сьогодні о 05:28
Жахливе ДТП в Маріуполі за участю військових: є загиблі
Сьогодні о 03:27
На Донеччині 16-річний хлопець зберігав 600 патронів і наркотики (фото)
Сьогодні о 01:36
Теракт в таборі біженців на кордоні із Сирією: велика кількість...
Досьє Бандуров Володимир Володимирович

49688 dd11 mm10 yy2016 2016 октябрь жовтень осень осінь видео відео Війна война, war Відео Укроборонпром Технології бронетехніка 49688 dd11 mm10 yy2016 2016 jrnz,hm ;jdntym jctym jcsym dbltj dsltj Dsqyf djqyf? war Dsltj Erhj,jhjyghjv Nt[yjkjus] ,hjytnt[ysrf 49688 dd11 mm10 yy2016 2016 октябрь жовтень осень осынь видео выдео Выйна война, war Выдео Укроборонпроь Технологыъ бронетехныка