Спорт
21 жовтня 2016
Огляд матчу «Ліги Європи» «Зоря»-«Фейноорд» (відео)
Луганчани дуже гідно виглядали на тлі найсильнішої команди Нідерландів, але програли з рахунком 1-0.
news-image

У Роттердамі завершився матч 3-го туру групового етапу Ліги Європи УЄФА, в якому "Фейеноорд" приймав на своєму полі луганську "Зорю" і виграв з рахунком 1: 0.

Доля матчу була вирішена на початку другого тайму, інформує «Є!» з посиланням на УНІАН.

Луганська команда дуже гідно виглядала на тлі найсильнішої команди Нідерландів, але, не змогла втримати бодай нічию, пропустивши гол на 55-й хвилині. Гол забив Микола Йоргенсен. У цьому епізоді Сиваков втратив м'яч біля лінії штрафного справа, Башачікоглу одразу ж відпасував в центр штрафного - Йоргенсен в дотик пробив дуже сильно і точно.

До цього епізоду і в кінцівці матчу луганчани мали ряд гольових моментів, але використовувати їх не змогли. Разом з тим, гравці "Зорі" не дозволили й супернику збільшити рахунок.

Таким чином, "Зоря" залишилася з 1 очком на останньому місці Групи А, поступаючись "Манчестер Юнайтед" - 6, "Фейеноорду" - 6 і "Бешикташу"- 4.