Досьє Петренко Павло Дмитрович

На Донбасі різко збільшилась кількість обстрілів

Великокаліберна артилерія "просто накриває" Авдіївську промзону і район донецького аеропорту.

Увечері 28 жовтня в Донецькій області терористи різко збільшили число обстрілів. При цьому бойовики відновили практику обстрілів з житлових масивів.

Про це повідомила у своєму Facebook волонтер Лілія Сова, інформує «Є!» з посиланням на "Обозреватель".

"На фронті Армагедон. Сепар розійшлися "по мирному плану" з 20 годин. Жорстко і важко", - пише волонтер.

За її словами, великокаліберна артилерія "просто накриває" Авдіївську промзону і район донецького аеропорту.

"Авдіївка приймає не по-дитячому. Від Гвардійки до самих Пісків чутно і важке і легше. З Макіївки безперервно суціль мінуса важкої арти. Все місто чує те, що відбувається. Вікна, двері, люстри ходять ходором. Гуркіт артилерії практично по всі районам міста. І це в житлових масивах! луплять важким на півночі, схоже, з Яковлівка, на вулицю хоч не виходь з головним болем, голова в різні боки", - повідомила вона.

 

"До Макіївки підключився Донецьк. Як та собака на сіні: і по Авдіївці луплять і по Мар'їнці. З Трудовська працює артилерія. Ні, не міномети. Саме великокаліберна артилерія. Інтенсивність? Суцільний гуркіт! І так на продовженні тривалого часу. Текстильник. давненько не використовували житловий район висоток. Сьогодні виправили ситуацію. Летів в південну сторону Волноваське напрямок", - додала Лілі Сова.
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Ар'єв Володимир Ігорович

50721 dd29 mm10 yy2016 2016 октябрь жовтень осень осінь АТО антитерористична операція, антитеррористическая операция Україна Авдіївка Обстріли Обстріли 50721 dd29 mm10 yy2016 2016 jrnz,hm ;jdntym jctym jcsym FNJ fynbnthjhbcnbxyf jgthfwsz? fynbnthhjhbcnbxtcrfz jgthfwbz Erhf]yf Fdls]drf J,cnhskb J,cnhskb 50721 dd29 mm10 yy2016 2016 октябрь жовтень осень осынь АТО антитерористична операцыя, антитеррористическая операция Украъна Авдыъвка Обстрыли Обстрыли