Досьє Поплавський Михайло Михайлович

Вчені назвали найбільш нав'язливу пісню

90% людей регулярно стикаються з нав'язливими мелодіями, які ніяк не хочуть виходити з голови.

Учені з Даремського університету у Великобританії провели перше повномасштабне дослідження, намагаючись з'ясувати, які пісні і чому стають нав'язливими. Результати були опубліковані в журналі Psychology of Aesthetics, Creativity and the Arts, передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Повідомляється, що 90% людей регулярно стикаються з нав'язливими мелодіями, які ніяк не хочуть виходити з голови.  У трійку лідерів найбільш нав'язливих пісень, за даними дослідження, увійшли «Bad Romance» Леді Гагі, «Can't Get You Out Of My Head» Кайлі Міноуг і «Don't Stop Believing» групи Journey.

Пісні Леді Гагі «Alejandro» і «Poker Face» посіли восьме і дев'яте місця відповідно.

Як вважають вчені, дослідження того, як наш мозок засвоює нав'язливі пісні, допоможе розібратися, чому ми витрачаємо 40% часу на обдумування того, що не відноситься до справи, яку ми зараз виконуємо.

Читайте також: Скільки коштують «безкоштовні» концерти українських артистів на «день міста» і «свято села»?
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Полторак Степан Тимофійович

51085 dd04 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Музика пісня песня вчені музиканти Великобританія Англія Англия 51085 dd04 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Vepbrf gscyz gtcyz dxtys vepbrfynb Dtkbrj,hbnfysz Fyuksz Fyukbz 51085 dd04 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Музика пысня песня вчены ьузиканти Великобританыя Англыя Англия