Досьє Томенко Микола Володимирович

«Десять секунд, які підірвали життя міста» - український фільм про обстріл Маріуполя (відео)

Десять секунд - стільки тривав обстріл Маріуполя в 2014 році

Українська команда «Вавілон'13» створила документальний фільм зі спробою об'єктивного погляду на події, що відбуваються в сході України.

Десять секунд - стільки тривав обстріл Маріуполя в 2014 році. Було випущено певну кількість снарядів з «Граду» по мирному місту - все сталося в будній день о десятій годині ранку. І ці десять секунд змінили життя всього міста.

Картина зроблена українською командою «Вавілон'13», яка народилася і отримала широку популярність в кінематографічному співтоваристві - і взагалі в світі - під час Майдану. Тоді молоді кінематографісти об'єдналися для того, щоб зробити хроніку масових виступів. Фільм був дуже успішний на світових фестивалях, оскільки він дає можливість точно зрозуміти, як війна змінює життя людини - не теоретично, а глобально. Багато доль, трагедій і жорстких історій - вони зняті дуже чесно.

Фільм зроблений українськими авторами - молодими людьми, які поділяють позицію своєї держави, свого народу, своєї нації. Вони виступають проти сепаратистських настроїв, проти агресії сусідньої держави, проти анексії Криму. Але незважаючи на все це, коли вони знімають кіно, вони поважають думку кожної людини, який з'являється в кадрі.

У картині «Десять секунд ...» відбувається зіткнення протилежних точок зору, зіткнення взаємовиключних мотивацій. Ці десять секунд дійсно підірвали життя міста на багато років, і вони привели до смерті багатьох людей - з чого власне починається фільм. Там показані дуже жорсткі кадри практично прямого включення в війну.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Сенченко Андрій Віленович

51167 dd06 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь видео відео АТО антитерористична операція, антитеррористическая операция Війна война, war Маріуполь 51167 dd06 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym dbltj dsltj FNJ fynbnthjhbcnbxyf jgthfwsz? fynbnthhjhbcnbxtcrfz jgthfwbz Dsqyf djqyf? war Vfhsegjkm 51167 dd06 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь видео выдео АТО антитерористична операцыя, антитеррористическая операция Выйна война, war Марыуполь