15 грудня 2014
Українка Ольга Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування в Нью-Йорку
У фіналі спортсменка взяла реванш за нещодавню поразку у росіянки Софії Великої.

Ольга Харлан стала переможницею першого в цьому сезоні турніру серії Гран Прі з фехтування на шаблях, який протягом двох днів - 13 і 14 грудня - проходив у Нью-Йорку. Про це інформує «Єдність» із посиланням на УНІАН.

Для Ольги це перше золото на міжнародній арені в сезоні 2014/15.

Турнір у Нью-Йорку є 3-м етапом Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок у календарі Міжнародної федерації фехтування. Перший етап, який відбувся у Венесуелі, українки пропустили з фінансових міркувань, а на другому турнірі в Орлеані (США) Ольга поступилася в 1/8 фіналу росіянці Софії Великій.

На цей раз з росіянкою наша спортсменка зустрілася у фіналі, де і взяла реванш за нещодавню поразку - 15:12. Раніше в півфіналі Харлан із солідним розривом - 15: 6 - перемогла аргентинську спортсменку Марію Белен Перес Маріс. Разом з Марією Белен Перес Маріс на третю сходинку п'єдесталу пошани зійшла дворазова (2004, 2008) Олімпійська чемпіонка господарка турніру Маріель Загуніс.