Досьє Charlie Hebdo (Шарлі

В передмісті Мосула знайшли масове поховання із обезголовленими тілами

Наприкінці минулого тижня бойовики угруповання «Ісламська держава» вчинили розправу над кількома сотнями мирних жителів Мосула.

Іракські військові, які увійшли до міста Мосул, щоб відбити його у екстремістів, виявили в одному з передмість масове поховання, яке містить близько сотні обезголовлених тіл.

Про це повідомляє Російська служба Бі-Бі-Сі , посилаючись на армію Іраку, інформує «Є!» з посиланням на УНІАН.

Як йдеться в заяві військових, яму з тілами виявили на території школи в передмісті Мосула, місті Хаммам аль-Алі. Це місто є останнім населеним пунктом по дорозі до Мосулу, якщо під'їжджати до нього з південної сторони.

Наприкінці минулого тижня управління Верховного комісара ООН з прав людини повідомило, що бойовики угруповання "Ісламська держава" вчинили розправу над кількома сотнями мирних жителів Мосула. Також повідомлялося, що вони примусово рекрутують у свої загони хлопчиків віком до 10 років.

Раніше повідомлялося, що іракська армія підтвердила втечу лідера терористичного угруповання "Ісламська держава" Абу Бакра аль-Багдаді з Мосула разом зі 150 родинами з метою прикритися з їх допомогою від авіаударів.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Філатов Олексій Валерійович

51247 dd08 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Сирія поховання Ісламська держава війська 51247 dd08 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Cbhsz gj[jdfyyz Sckfvcmrf lth;fdf dsqcmrf 51247 dd08 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Сирыя поховання Ыслаьська держава выйська