Досьє Оніщенко Юрій Володимирович

Сили АТО знешкодили розвідувальний безпілотник, який був запущений з території Росії

Бійці АТО провели аналіз інформації з флеш-накопичувача.

Як стало відомо, українські військові 6 листопада знешкодили безпілотний літальний апарат (Б пЛА) Збройних сил РФ типу «Орлан-10». Безпілотник виявили у районі н. п. Мелекіне, що на Донеччині, передає «Є!», посилаючись на прес-центр АТО в Facebook. 

Оператор БпЛАне видалив інформацію з флеш-накопичувача, тому сили АТО мали можливість проаналізувати діяльність апарату в період з 20.08.2016 по 06.11.2016 року. Згідно з даними, цей літальний апарат використовували не менше 4-х разів.

Варто зазначити, що запуск БпЛА здійснювався з Ростовської області. Він використовувався для ведення повітряної розвідки.

Аналіз знімків з БпЛА довів, що в період виконання завдань безпілотника, здійснювались прицільні обстріли позицій українських військових у районах Широкине, Водяне та Талактівка.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Гриневич Лілія Михайлівна

51494 dd11 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь фото галерея АТО антитерористична операція, антитеррористическая операция Росія россия безпілотники знищення 51494 dd11 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym ajnj ufkthtz FNJ fynbnthjhbcnbxyf jgthfwsz? fynbnthhjhbcnbxtcrfz jgthfwbz Hjcsz hjccbz ,tpgskjnybrb pybotyyz 51494 dd11 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь фото галерея АТО антитерористична операцыя, антитеррористическая операция Росыя россия безпылотники знищення