Досьє Найєм Мустафа-Масі

У Києві через підвищену терористичну загрозу поліція планує перекрити Хрещатик

Вулицю планують перекрити зранку 15 листопада.

У Києві через підвищений рівень терористичної загрози планується перекриття Хрещатика. Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко в ефірі телеканалу "112 Україна", передає «Є!» із посиланням на УНІАН.

Ми воююча держава, в нас досить великий рівень терористичної загрози. Прогнозується значне скупчення людей, ми будемо проводити заходи, щоб нічого не трапилось і ніхто не постраждав. Зокрема, буде перекрита вулиця Хрещатик, буде проводитися поверхневий огляд, залучатися металошукачі. Це стандартна процедура, думаю, що люди з розумінням до цього поставляться. Кінологічна служба і вибухотехніки будуть обстежувати місця масових заходів. Буде ще ряд заходів координації з СБУ, - зазначив він.

При цьому Крищенко додав, що Хрещатик планують перекрити зранку 15 листопада.

Як повідомлялося, за даними МВС сьогодні, 14 листопада, Національна поліція України та Національна гвардія переходять на посилений режим роботи у зв'язку із високою терористичною загрозою.

Читайте також: Клімкін повідомив, коли Україна може отримати безвізовий режим.
Читайте також: Курс валют на 14 листопада
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Ляшко Олег Валерійович

51580 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Поліція поліцаї Хрещатик терористична загроза Україна Украина, Ukraine 51580 dd14 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Gjkswsz gjkswf] {htofnbr nthjhbcnbxyf pfuhjpf Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51580 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Полыцыя полыцаъ Хрещатик терористична загроза Украъна Украина, Ukraine