Досьє Ніконов Ігор Володимирович

На Майдані націоналісти вивісили недоброзичливий до поліції банер (фото)

Націоналісти із "С14" висловили своє ставлення до реформи поліції.

Близько десятка націоналістів із угруповання "С14" у понеділок вранці вивісили на Майдані Незалежності банер "Реформі настав повний Паскал". Як повідомляє  LB.ua, так вони висловили своє ставлення до реформи поліції в Україні, передає «Є!»

Банер повісили на мосту через алею Героїв Небесної Сотні (від ТЦ "Глобус" до Міжнародного центру культури і мистецтв).

Невдоволення "С14", судячи з їхніх листівок, пов'язане з тим, що в систему Національної поліції потрапили "сотні тисяч корупціонерів" і "злочинців часів Януковича". Особливе обурення в них викликає інформація про повернення в МВС Василя Паскала, тому його прізвище і з'явилося на банері.

Нагадаємо, що реформу поліції в Україні вважають однією з найуспішніших, але при цьому її переважно оцінюють за створенням патрульної служби.

Читайте також: Увага! Вхід/вихід з метро «Золоті ворота» буде обмежено
Читайте також: Зима близько! - волонтери виставили на аукціон залізний трон із зони АТО
Читайте також: Сьогодні ввечері можна буде побачити найбільший Місяць за останні 70 років
Читайте також: Перша дружина Трампа хоче стати послом США в Чехії
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
24.02.2017 о 21:52
В Анкарі підпишуть спрощення візового режиму між Туреччиною та...