Досьє Володимир Юхимович Мельниченко

Водієві Омельченка, що винен у смертельній аварії, дали термін

Ніщун збив 31-річну жінку, яка померла в лікарні, не виходячи з коми.

Вирішилася доля водія екс-мера Києва Олександра Омельченка Анатолія Ніщуна, передає «Є!» із посиланням на Сегодня.

Суд визнав його винним у смертельній аварії. Він отримав умовний термін.

У столичній прокуратурі пояснили:

Обвинувачений свою провину повністю визнав і розкаявся в скоєному. Більше того, оскільки він повністю відшкодував родичам матеріальний збиток, вони просили суд не саджати його до в'язниці. Суд взяв до уваги похилий вік Анатолія Ніщуна й стан його здоров'я (у нього цукровий діабет. — ред.) і визнав його винним (за ч. 2 ст. 286 КК України), призначивши йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним строком на 3 роки та з позбавленням права керувати транспортним засобом строком на 2 роки.

Нагадаємо, аварія сталася 20 грудня минулого року поряд з авторинком "Чапаївка": Volvo CX 90 збив 31-річну жінку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу.

Водій після аварії залишив місце ДТП, але через якийсь час повернувся. Жінка померла в лікарні, не виходячи з коми.

 

Читайте також: «Мені сказали, що я винен Рудьковському 200 млн дол. Били. Тримали в підвалі» - екс-директор «Укргазвидобування» розповів, як нардепи ділили бізнес (відео)
Читайте також: Перша дружина Трампа хоче стати послом США в Чехії
Читайте також: На Майдані націоналісти вивісили недоброзичливий до поліції банер (фото)
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Бородай Олександр Юрійович

51595 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев Дтп авария crash загибель водій Омельченко Омеля, Александр, Олександр, Сан Саныч Україна Украина, Ukraine 51595 dd14 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd Lng fdfhbz crash pfub,tkm djlsq Jvtkmxtyrj Jvtkz? Fktrcfylh? Jktrcfylh? Cfy Cfyыx Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51595 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев Дтп авария crash загибель водый Оьельченко Оьеля, Александр, Олександр, Сан Саныч Украъна Украина, Ukraine