Досьє Богдан Андрій Йосипович

Аваков призначив виконуючого обов'язки глави Нацполіції

Міністр МВС подякував Хатії Деканоїдзе за роботу у Нацполіції.

Виконувати обов'язки глави Нацполіції буде Вадим Троян. Про це написав у Фейсбуці міністр МВС Арсен Аваков, передає «Є!»

Також міністр подякував Хатії Деканоїдзе, яка щойно заявила про свою відставку.

4 листопада 2015 року Хатія Деканоідзе рішенням Кабінету Міністрів України призначена начальником Національної поліції України. 11 листопада 2016 року Хатія Деканоідзе подала мені рапорт про відставку з посади начальника НПУ.

Всього рік - але великий і важкий шлях, ефективна робота в команді, чималий внесок у реформу МВС. Це був складний, але дуже важливий етап, який увійде в історію Української поліції.

І я радий, що поруч з нами був ефективний менеджер і однодумець - Хатія Деканоідзе.

Я поважаю рішення Хатії почати новий етап свого життя і бажаю їй успіхів! Вдячний Хатії за спільну роботу і випробування, які ми пройшли разом! - написав Аваков.

 Зазначимо, що Хатіа Деканоїдзе на брифінгу зауважила, що першого заступника глави Нацполіції Вадима Трояна вона не бачить на посаді голови Нацполіції.

Обирати нових кандидатів – не моя прерогатива. Я не бачу, що Вадим Троян політично незалежна людина, тому я особисто, як громадянка України, не бачу його новим головою, - сказала вона

 

Читайте також: Деканоїдзе заявила про відставку
Читайте також: У Києві зник екс-офіцер ФСБ РФ, який перейшов на сторону України
Читайте також: Саакашвілі спустився до нас не з Грузії, а з космосу - Коломойський
Читайте також: Марушевська йде з посади
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Калашніков Олег Іванович

51602 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Аваков Arsen Avakov, Арсен Аваков Відставка Деканоїдзе Деканоїдзе Нацполіція Нацполіція Україна Украина, Ukraine 51602 dd14 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Fdfrjd Arsen Avakov? Fhcty Fdfrjd Dslcnfdrf Ltrfyj]lpt Ltrfyj]lpt Yfwgjkswsz Yfwgjkswsz Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51602 dd14 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Аваков Arsen Avakov, Арсен Аваков Выдставка Деканоъдзе Деканоъдзе Нацполыцыя Нацполыцыя Украъна Украина, Ukraine