Досьє Оніщенко Юрій Володимирович

Самі обстріляли, самі поскаржились ОБСЄ: Бойовики зруйнували будинки та газопровід у Комінтерновому

Спочатку бойовики обстріляли позиції українських військових, а потім інсценували "отвєтку".

Спостерігачі зафіксували обстріл села поблизу Маріуполя з міномета та БМП. Про це сказано в звіті ОБСЄ за 13 листопада, передають «Є!».

У північно-західній частині підконтрольного "ДНР" села Пікузи (колишнє Комінтернове) члени патруля місії бачили свіжі осколкові ушкодження трьох сусідніх будинків (розбиті вікна), а також осколкові ушкодження дерев, бетонного паркану і газопроводу. "За оцінкою спостерігачів, пошкодження були наслідком попадання мінометних мін калібру 120 мм, а також снарядів від 73-мм гармати (БМП-1), випущених з північно-північно-західного напрямку", - зазначено в звіті.

Прес-офіцер сектору "Маріуполь" Олександр Кіндсфатер щодо цього обстрілу розповів, що бойовики самі відкривають вогонь спочатку по позиціях ЗСУ, а потім по своїх, включаючи селище Комінтернове (нова назва - Пікузи). Напрямок обстрілу - Заїченко і Безіменне. "Самі обстрілюють, а потім запрошують представників ОБСЄ. У нас все озброєння 120 мм відведено на 130 км. Це фіксують спостерігачі місії", - сказав прес-офіцер сектору "Маріуполь".

Також ОБСЄ повідомляє, що 13 листопада військовослужбовці ЗСУ не пропустили членів патруля місії на дві військові бази, розташовані неподалік підконтрольного українському уряду селища Херсонес (15 км. на північ від Маріуполя).

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Чубаров Рефат Абдурахманович

51692 dd15 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Бойовики стрілянина ОБСЄ жалоба жалоба 51692 dd15 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym