Досьє Клюєв Сергій Петрович

На Троєщині злочинець порізав хлопця, який зняв гроші в банкоматі

Зловмисник йшов за потерпілим до під'їзду.

До чергової частини Деснянського управління столичної поліції надійшло повідомлення від лікарів про те, що до лікарні доставили чоловіка з численними забоями та колото-різаною раною живота, передає «Є!» із посиланням на ГУНП м.Києва.

Прибувши на місце події, правоохоронці опитали подругу постраждалого. Дівчина розповіла, що її молодий чоловік повертався додому. Перед цим він зняв гроші у банкоматі.

У під'їзд за ним слідом зайшов невідомий, який вдарив його по голові та чимось гострим у живіт. Забравши усі гроші, нападник втік, - розповіли у поліції.

За фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 187 (Розбій) КК України.

Поліція розшукує зловмисника.

Читайте також: ДТП на Житомирщині: зіткнулись вантажівка та рейсовий автобус, є постраждалі (фото)
Читайте також: У столиці п'яний депутат влаштував перегони та ДТП з трьома авто (відео)
Читайте також: Київські поліцейські хотіли продати колекцію монет, яку вкрали із пограбованої квартири
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Жданов Ігор Олександрович

51729 dd16 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев Поліція поліцаї Пограбування Розбій лікарня Україна Украина, Ukraine 51729 dd16 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd Gjkswsz gjkswf] Gjuhf,edfyyz Hjp,sq ksrfhyz Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51729 dd16 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев Полыцыя полыцаъ Пограбування Розбый лыкарня Украъна Украина, Ukraine