Досьє Пресман Олександр Семенович

Із оплачених протестів у Києві стирчать вуха Путіна – політолог

На думку політолога, за останнім протестами у Києві стоїть Кремль

Український політолог, оглядач Євген Магда прокоментував хвилю останніх протестів у Києві. Про це інформує «Є!» з посиланням на replyua.net.

Магда зауважив, що приховати незадоволеність владою у демократичному суспільстві неможливо, проте це невдоволення триває в українському соціумі уже близько 10 років. Більше того, нині з’явилися шоумени, які з легкістю можуть закликати людей повалити владу, а «самі сісти у броньований Мерседес і виїхати подалі з місця заколотів».

Політолог наголосив, що людей можна зрозуміти, оскільки вони часто піддаються емоціям і бажанням в одну мить все змінити, але так, на жаль, не буває. За його словами, питання в тому, що за натовпами проплачених протестів стирчать вуха Путіна, який розуміє, що набагато реалістичніше розгойдати ситуацію зсередини, ніж знову намагатися «полоскати» «Градами» Донбас.

На думку експерта, Кремль зрозумів, що в разі повномасштабного наступу тільки згуртує українців.

Росія ще 2014 року зрозуміла, що Україна – це не Молдова і навіть не Грузія, її не можна розвалити одним поштовхом. Саме тоді і була придумана стратегія гібридної війни, яка, як ми бачимо, нині знову набирає обертів, уже не на Донбасі, а в центрі Києва, − запевнив оглядач.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Кістіон Володимир Євсевійович

51778 dd17 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев Протести протесты протестные акции протестное движение полицейские 51778 dd17 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd Ghjntcnb ghjntcnы ghjntcnyыt frwbb ghjntcnyjt ldb;tybt gjkbwtqcrbt 51778 dd17 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев Протести протесты протестные акции протестное движение полицейские