Досьє Нємцов Борис Юхимович

Нардепи від «Самопомочі» відмовились брати участь у голосуваннях парламенту

Фракція залишила засідання Ради.

Фракція партії "Самопоміч" у Верховній Раді України не братиме участь у голосуваннях на пленарному засіданні парламенту, поки на розгляд народних депутатів не буде винесено подання Генеральної прокуратури України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Опозиційного блоку" Вадима Новинського. Про це в ході засідання Радизаявив депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв, передає «Є!» із посиланням на 112 Україна.

Так, він зазначив, що його фракція вважає "неприйнятним та ганебним" затягування ухвалення парламентом рішення про притягнення Новинського до кримінальної відповідальності.

"Самопоміч" не братиме участь у голосуваннях парламенту до того часу, поки не буде поставлено на голосування притягнення до кримінальної відповідальності Новинського. Ми вважаємо, що повинні першими показувати в цій залі, що ми починаємо з себе, що кругова порука між нинішнім і колишнім керівництвом розірвана. Тоді люди більше довірятимуть парламенту, а не втрачатимуть довіру, - сказав Соболєв.

Після цього народні депутати - члени фракції "Самопоміч" покинули сесійний зал парламенту.

Читайте також: Ляшко хоче позбавити Тимошенко українського громадянства
Читайте також: Хто з нардепів не дав згоди на притягнення до відповідальності Новинського? (список)
Читайте також: У Раді ЄС сьогодні розглянуть безвізовий режим для України
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
24.02.2017 о 21:52
В Анкарі підпишуть спрощення візового режиму між Туреччиною та...