Досьє Луценко Ірина Степанівна

Штрафи за е-декларації не врятують депутатів

Штраф не звільняє від зобов'язання подавати декларацію.

Народні обранці та чиновники, які не оприлюднили е-декларації про свої статки не зможуть відкупитися сплатою штрафів - їм доведеться обов'язкого прозвітувати перед суспільством про свої доходи, передає «Є!».

Таку інформацію оприлюднив керівник апарату Національного агентства з протидії корупції Ігор Ткаченко.

"Штраф не звільняє від зобов'язання подавати декларацію. Є логіка правовідносин та юридичної відповідальності: якщо вчинено правопорушення, його слід усунути, та виконати вимоги закону", - пояснив Ткаченко.

За словами керівника апарату НАПК, у такому випадку (не подання е-декларації, - ред.) співробітник агентства фіксує факт порушення та готує висновок про притягнення до відповідальності.

"Після цього члени (НАПК, - ред.) шляхом колегіального голосування повинні прийняти рішення. Затверджений ними протокол про притягнення до адміністративної відповідальності направляється в суд. І тільки суд приймає остаточне рішення про покарання", - пояснив Ткаченко.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Єльченко Володимир Юрійович

51820 dd17 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Штраф чиновники відповідальність електронна декларація 51820 dd17 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Inhfa xbyjdybrb dslgjdslfkmyscnm tktrnhjyyf ltrkfhfwsz 51820 dd17 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Штраф чиновники выдповыдальнысть електронна декларацыя