Досьє Білий Олексій Петрович

У США представили прототип надзвукового літака

Це буде найшвидший цивільний літак в світі.

Річард Бренсон представив прототип нового надзвукового літака, який може долетіти з Лондона у Нью-Йорк за 3 години і 15 хвилин, передає «Є!», посилаючись на Independent.

Прототип XB-1 прозвали "Baby Boom". Бренсон стверджує, що це буде найшвидший цивільний літак в світі, і обіцяє майбутнім пасажирам "доступні" надзвукові подорожі.

Перший комерційний політ відбудеться не раніше 2023 року. Квитки коштуватимуть близько 5000 доларів.

Крейсерська швидкість літака 2335,1 км на годину, що на 10% швидше, ніж швидкість Конкорда і в 2,6 рази швидше за швидкість інших авіалайнерів. Нові літаки зможуть перевозити 40 пасажирів одночасно.

Компанія Бренсона Virgin Galactic буде працювати над проектом створення надзвукового літака спільно з американською компанією Boom, яка належить бізнесмену Блейку Шоллу, колишньому пілотові, в минулому - менеджеру компанії Amazon. Прототип літака вже існує і зберігається в ангарі в Денвері.

"Я вже давно захоплений аерокосмічними інноваціями і розвитком високошвидкісних комерційних польотів. Оскільки Virgin Galactic займається інноваціями в космічній галузі, то для неї було легко прийняти рішення про те, щоб працювати разом з Boom. Ми дуже раді були укласти контракт з Boom, що дає нам право придбати перші 10 планерів", - заявив Бренсон.

Незважаючи на інші аерокосмічні компаній, такі як Boeing і Lockheed Martin що також зайняті розробкою своїх власних надзвукових літаків, Virgin сподівається випередити конкурентів на ринку, оскільки літак використовує існуючу технологію, яка вже схвалена регулюючими органами.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Шевченко Ігор Анатолійович

51824 dd17 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Літак airplane, самолет Сша Сполучені штати Америки USA Річард Бренсон британский предприниматель, основатель корпорации Virgin Group швидкість 51824 dd17 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Ksnfr airplane? cfvjktn Cif Cgjkextys infnb Fvthbrb USA Hsxfhl