Досьє Богдан Андрій Йосипович

У Києві п'яний водій знайшов скарб, коли тікав від поліції

Перевірка виявила1.76 проміле алкоголю в крові.

Вночі у Києві сталася чергова п'яна ДТП, передає «Є!» із посиланням на dtp.kiev.ua.

На вулиці Гетьмана водій Шевроле Круз, тікаючи від поліції, на швидкості спробував повернути на Виборгську та розбився об стіну з написом Скарб.

Обійшлося синцями та забоями.

Перевірка виявила 1.76 проміле алкоголю в крові.

На місці працювали два патрулі поліції.

Читайте також: Ксенія Собчак народила первістка
Читайте також: Курс валют на 18 листопада
Читайте також: У Польщі викрали українця, катували його та погрожували смертю
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Олефіров Андрій Володимирович

51854 dd18 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев Дтп авария crash Поліція поліцаї алкоголь Україна Украина, Ukraine 51854 dd18 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd Lng fdfhbz crash Gjkswsz gjkswf] fkrjujkm Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 51854 dd18 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев Дтп авария crash Полыцыя полыцаъ алкоголь Украъна Украина, Ukraine