Досьє Червакова Ольга Валеріївна

У Молдові спростували затримання Царьова

У Молдові спростували інформацію про затримання на їхній території Олега Царьова.

Колишнього нардепа України від Партії регіонів, який був “головою парламенту Новоросії”, передає «Є!», посилаючись на “Новинарню”.

Повідомила молдавська журналістка Тетяна Марку, зробивши оперативний запит у прикордонне відомство країни.

“Не затриманий такий чоловік у нас. Офіційно повідомила Прикордонна поліція [Молдови]”, – поділилася Марку.
“Мені сказали, що, можливо, він пройшов митницю через Придністров’я, але в Прикордонної поліції Молдови немає доступу до них”, – додала журналістка.
“Я зателефонувала також прес-секратарю Ігоря Додона, до якого нібито мав приїхати Царьов, і він сказав, що така зустріч не запланована. Ні сьогодні, ні завтра, ні до кінця цього тижня”, – повідомила також Тетяна Марку.

Нагадаємо, 22 листопада , голова Союзу придністровців України Олег Хвощевський повідомив у “Фейсбуці”, нібито Царьова затримали в Молдові.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Смешко Ігор Петрович

52096 dd22 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Затримання затримали задержали задержание Царьов інформація Молдова 52096 dd22 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Pfnhbvfyyz pfnhbvfkb pflth;fkb pflth;fybt Wfhmjd syajhvfwsz Vjkljdf 52096 dd22 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Затриьання затриьали задержали задержание Царьов ынфорьацыя Молдова