Досьє Єфремов Олександр Сергійович

Сьогодні у Києві відкриють музей-квартиру відомого митця

У музеї відтворено інтер’єри помешкання 1930-х років, у які жив і творив композитор.

Сьогодні, 23 листопада о 12:00 із нагоди 120-річчя від дня народження видатного українського композитора, музиканта і педагога Віктора Косенка відкриють музей-квартиру, передає «Є!» із посиланням на прес-службу КМДА.

Новітня експозиція музею-квартири є синтезом меморіальної і біографічної складових, і спрямована на презентацію Віктора Косенка як непересічного українського митця європейського рівня і значення.

Експозиційний простір музею поділяється на два розділи: меморіально- біографічний і виставковий.

У меморіальній частині музею-квартири за допомогою фотографій, спогадів та публікацій відтворено інтер’єри помешкання 1930-х років, представлено унікальні особисті речі композитора. Виставковий розділ та музей-квартира в цілому оснащені сучасними аудіо-візуальними засобами, що допомагають відвідувачам у інтерактивній формі долучитися до епохи, в яку жив і творив митець, і ближче познайомитися з музикою композитора.

Разом із квартирою професійну музеєфікацію пройшли близько 1 200 різноманітних пам’ятних предметів побуту, життя і творчої діяльності композитора.

Адреса музею:вул. М. Коцюбинського, 9, кв. 4.

Читайте також: У Державіаслужбі пояснили, чому Медведчук літає в РФ
Читайте також: Японія піднімала винищувачі через наближення вертольота РФ
Читайте також: Курс валют на 23 листопада
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Різаненко Павло Олександрович

52126 dd23 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев Музей композитор Україна Украина, Ukraine 52126 dd23 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd Veptq rjvgjpbnjh Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 52126 dd23 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев Музей коьпозитор Украъна Украина, Ukraine