Досьє Новицький Дмитро Юрійович

У Дніпрі від коклюшу померло семеро дітей

Всі діти були не вакциновані.

У Дніпрі від коклюшу померли семеро дітей, що не були вакциновані. Про це повідомила начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дітям і матерям департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Наталія Шмалько, передає «Є!» із посиланням на В городе.

У цьому році лікарі Дніпропетровщини зіткнулися з 11 важкими випадками коклюшу, туберкульозу та правця у дітей. Всі пацієнти не були щеплені, - зазначила вона.

За її словами, Дніпропетровська область отримала дитячі вакцини від поліомієліту, дифтерії, коклюшу, правця, вірусного гепатиту, гемофільної інфекції, кору, краснухи, паротиту та туберкульозу.

Вакцин від десяти хвороб вистачить на всіх. 1 мільйон 185 тисяч 313 доз повністю покривають потребу області, - запевняє лікар.

Медики Дніпропетровщини наголошують на необхідності вакцинації.

Дітей будуть прищеплювати організовано - безпосередньо в садах або школах. Батькам, чиї діти щеплення пропускають, необхідно звернутися в свою амбулаторію самостійно. Вакцинація безкоштовна, - розповіла чиновниця.
Читайте також: ФСБ оприлюднило відео затримання військового, якого звинувачують у шпигунстві на користь України
Читайте також: Безвіз для України та Грузії знову можуть відкласти
Читайте також: Бойовик «ДНР» приїхав оформляти пенсію в Україну - Аброськин
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Тягнибок Олег Ярославович

52162 dd24 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Діти загибель Дніпро вакцина вакцина Україна Украина, Ukraine 52162 dd24 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Lsnb pfub,tkm Lysghj dfrwbyf dfrwbyf Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 52162 dd24 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Дыти загибель Дныпро вакцина вакцина Украъна Украина, Ukraine