Досьє Кошелєва Альона Володимирівна

Без свічок і чорного. Українцям пропонують новий символ Голодомору

Українцям пропонують новий візуальний образ до теми Голодомору.

Українцям запропонували новий символ Голодомору, передає «Є!», посилаючись на "Українську правду".

Дизайнер та ілюстратор Богдан Гдаль відгукнувся на пропозицію проекту Експертний Корпус і створив новий символ Голодомору в Україні.

Він спробував переосмислити цю тему та абстрагувався від усталених символів Дня Пам'яті – чорних кольорів та зображення свічки.

"Мені видалася цікавою ідея подати вир із зерен, які собою символізують душі. Зображення показує всю трагедію без оцінок. Глядач дивиться на все збоку, не маючи можливості щось змінити. Але може робити висновки", – пояснює Богдан.

Експертний Корпус та художник не претендують на жодні авторські права та закликають використовувати новий символ на роковини Голодомору, які щорічно вшановуються у четверту суботу листопада. Цього року це 26 листопада.

Зазвичай по всій Україні у цей день відбувається акція "Запали свічку", в рамках якої всі охочі несуть свічки до пам'ятників та запалюють їх у вікнах своїх домівок.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Москаль Геннадій Геннадійович

52258 dd25 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь фото галерея Українці дизайн символіка голодомор пропозиція 52258 dd25 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym ajnj ufkthtz Erhf]yws lbpfqy cbvdjksrf ujkjljvjh ghjgjpbwsz 52258 dd25 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь фото галерея Украънцы дизайн сиьволыка голодоьор пропозицыя