Досьє Різаненко Павло Олександрович

Президент підписав закон про посилення захисту від пропаганди

Закон щодо врегулювання заборгованості підприємств теплоенергетики, водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії». Документ був ухвалений Верховною Радою 3 листопада, передає «Є!», посилаючись на ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ.

З метою забезпечення фінансової стабільності та уникнення кризових ситуацій під час проходження опалювального періоду, Законом передбачено врегулювання кредиторської заборгованості підприємств теплоенергетики, водопостачання, водовідведення за газ та електроенергію шляхом проведення взаєморозрахунків та реструктуризації.

Документ передбачає створення реєстру підприємств, що беруть участь у процедурі врегулювання заборгованості. З моменту включення підприємства до такого реєстру буде знято арешт з його рахунків.

Реалізація Закону сприятиме поліпшенню фінансового становища підприємств теплоенергетики та підприємств водопостачання і водовідведення України та запобіганню їх банкрутству.

24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
24.02.2017 о 21:52
В Анкарі підпишуть спрощення візового режиму між Туреччиною та...