Досьє Розенко Павло Валерійович

Оформили як самогубство: В «ДНР» знайшли тіло українського активіста

Сестра загиблого відкидає версію з самогубством.

На території Донецької області знайшли тіло зниклого проукраїнського активіста Олександра Легкодимова.

Про це на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив лікар Олександр Чернов.

"Тіло зниклого в кінці жовтня, правдоруба Олександра Легкодимова знайдено під Донецьком. Місцеві "органи" скоренько все оформили як "самогубство", - написав він.

За його словами, рідні загиблого, зокрема, сестра Олександра, яка бачила тіло, категорично проти подібної "версії".

Грустная новость из оккупированного Тореза! :( Разложившееся тело пропавшего в конце октября правдоруба Александра Легко...

Опубликовано Александром Черновым 23 ноября 2016 г.
Читайте також: «ДНРівець» використовував немовля для прикриття від Нацгвардії
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Пургін Андрій Євгенович

52280 dd26 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь ДНР донецька народна республіка, Донецкая Народная Республика, DNR активісти общественник, функционер, деятель суспільство трагедія тіло 52280 dd26 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym LYH ljytwmrf yfhjlyf htcge,ksrf? Ljytwrfz Yfhjlyfz Htcge,kbrf? DNR frnbdscnb j,otcndtyybr? aeyrwbjyth? ltzntkm cecgskmcndj nhfutlsz nskj 52280 dd26 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь ДНР донецька народна республыка, Донецкая Народная Республика, DNR активысти общественник, функционер, деятель суспыльство трагедыя тыло