Досьє Кернес Геннадій Адольфович

Саакашвілі несподівано розкрив секрет Порошенко

На Банковій є два плани поведінки.

Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив про те, що сенсаційно представлений план "Шатун", який повинен був дестабілізувати Україну, приховує за собою ще два гучних "плану".

Про це політик заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає «Є!».

Саакашвілі зазначив, що "Шатун" повністю вигаданий. Путін дійсно хоче розхитати, дестабілізувати Україну, але його плани не мають жодного відношення до зазначеного плану, він повністю вигаданий.

Саакашвілі саркастично підкреслив, що план "Шатун" приховує за собою ще два плани - перший носить назву «Крадун», другий називається «Базіка».

Колишній губернатор зауважив, що гучна історія була розроблена Адміністрації Президента спеціально, щоб зберегти нинішній стан справ і мати можливість красти гроші з українського бюджету. За допомогою лояльних банкової політиків в Україні намагалися розвинути істерію про "Шатун" і налякати населення.

24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Супруненко Олександр

52318 dd27 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Петро Порошенко Петр , Petr Poroshenko, президент, заява Саакашвілі 52318 dd27 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Gtnhj Gjhjityrj Gtnh ? Petr Poroshenko? ghtpbltyn? pfzdf Cffrfidsks 52318 dd27 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Петро Порошенко Петр , Petr Poroshenko, президент, заява Саакашвылы