Досьє Саєнко Олександр Сергійович

Тука озвучив терміни повернення окупованого Донбасу

На думку чиновника, за Крим Росія "триматиметься до останнього".

Росія поверне "ДНР" та "ЛНР", проте за окупований Крим буде триматися до останього. Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає «Є!»

Переконаний у тому, що вони повернуть "ДНР" і "ЛНР." А ось за Крим вони будуть триматися до останнього. І тут дуже важливо не зменшувати санкційний тиск. Найімовірніший шлях повернення Криму - це коли у самій Федерації почнуться відцентрові процеси, - розповів він.

При цьому, говорячи про терміни повернення Донбасу, Тука назвав 2017-й - максимум 2018-й рік.

Я оптимістичний. У мене є відчуття, що це відбудеться в 2017, максимум, у 2018 році, - переконаний заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій, додавши, що це буде на умовах "мінського процесу".

Раніше Тука заявляв, що повернення анексованого Криму до складу України в найближчі 3-5 років неможливе.

Я вважаю неможливим повернення Криму в найближчі 3-5 років. Поясню, чому. Особисто моя точка зору полягає в тому, що Крим повернеться до складу України тоді, коли в Росії від економічної кризи почнуться в черговий раз відцентрові сили. Зараз це може здаватися маячнею і фантастикою, але можна подивитися стрічки новин середини 90-х років, яким чином розвивалися події і в Калінінграді, і в Татарстані... потім вибухнула Чечня. Ми все це бачили на власні очі, - пояснив він.
Читайте також: Кияни в шоці від вигляду театру на Андріївському узвозі після реконструкції (фото)
Читайте також: У Росії таксист-грабіжник труїв пасажирів мандаринами з клофеліном
Читайте також: Під час аварії вертольота в Криму загинули люди
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
24.02.2017 о 21:52
В Анкарі підпишуть спрощення візового режиму між Туреччиною та...