Досьє Філатов Борис Альбертович

Матіос сподівається на приїзд Януковича в Україну вже в грудні

Матіос також сподівається, що Янукович отримає повістку ГПУ вже 1-2 грудня.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос сподівається, що екс-президент Віктор Янукович 5 грудня прибуде до України, згідно із повісткою ГПУ, для проведення процесуальних дій, передає «Є!», посилаючись на «112 Україна».

За словами Матіоса, повістка повинна надійти Януковичу у Ростов.

"5 грудня згідно повістки ГПУ, яку сьогодні було вручено адвокатам, і яку точно буде бачити підозрюваний Віктор Янукович. Будемо сподіватися, що він прибуде до України для проведення процесуальних дій. Я думаю, що вже 1-2 грудня вона буде й нього в руках. І цей офіційний документ надійде за адресою вул. Соціалістична, 164, 35, м. Ростов-на-Дону. Крім того, за місцем його проживання в тій же області", - сказав Матіос.

Раніше Матіос заявляв, що колишній президент Віктор Янукович вже перебуває у статусі підозрюваного у державній зраді.

За словами військового прокурора, Янукович "вже є у статусі підозрюваного, оскільки, крім того, що була підготовлена підозра, вона була спрямована на всі відомі адреси його реєстрації, проживання, тимчасового перебування як то в Росії, які нам відомі, так і в Україні, де ніхто у нього прописку не скасовував".

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Івахів Степан Петрович

52391 dd28 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Україна Янукович Генпрокуратура гпу генеральна прокуратура України, генпрокуратура Прокуратура Украины Матіос повістка 52391 dd28 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Erhf]yf Zyerjdbx Utyghjrehfnehf uge utythfkmyf ghjrehfnehf Erhf]yb? utyghjrehfnehf Ghjrehfnehf Erhfbyы Vfnsjc gjdscnrf 52391 dd28 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Украъна Янукович Генпрокуратура гпу генеральна прокуратура Украъни, генпрокуратура Прокуратура Украины Матыос повыстка