Досьє Данилюк Олександр Олександрович

Відомі результати зустрічі «нормандської четвірки» в Мінську

Штайнмаєр: Зустріч у Мінську дала лише невеликий прогрес.

Між Україною та самопроголошеними "республіками" до кінця цього року має відбутися обмін великої кількості полонених.

Штайнмаєр уважає, що на переговорах у "нормандському форматі" в Мінську вдалося досягти лише незначного прогресу, передає «Є!», посилаючись на Deutsche Welle.

З його слів, погоджено подальше відведення військ від лінії розмежування на Донбасі, а також є домовленість про здійснення до кінця цього року обміну великої кількості полонених.

"Залишається багато відкритих питань, але цього вечора було відчутним бажання як з боку Росії, так і України, щоб ця робота не тільки продовжувалася, але й по можливості була доведена до кінця", – пояснив Штайнмаєр.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Пинзеник Віктор Михайлович

52458 dd29 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Крим Крым, crimea, Крымнаш, Кримнаш Росія россия Мінські домовленості Політика политика Донецьк нормандська четвірка Луганськ 52458 dd29 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Rhbv Rhыv? crimea? Rhыvyfi? Rhbvyfi Hjcsz hjccbz Vsycmrs ljvjdktyjcns Gjksnbrf gjkbnbrf Ljytwmr yjhvfylcmrf xtndshrf Keufycmr 52458 dd29 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Криь Крыь, crimea, Крыьнаш, Криьнаш Росыя россия Мынськы доьовленосты Полытика политика Донецьк норьандська четвырка Луганськ