Досьє Деканоїдзе Хатія

Ердоган ввів війська в Сирію для повалення Асада

"Не ніж і не в спину Путіну".

У соцмережах бурхливо відреагували на рішення президента Туреччини Реджепа Ердогана ввести війська в Сирію для повалення режиму президента країни Башара Асада.

Про вимушений крок Ердогана повідомляє Hurriyet, передає «Є!».

Президент Туреччини повідомив, що в Сирії вже загинуло близько мільйона людей, і кінця цьому не видно.

"Де ООН? Що вона робить? Вона в Іраку? Ні. Ми довго терпіли, але в підсумку були змушені увійти до Сирії разом із "Вільною сирійською армією", - заявив Ердоган.

Він наголосив, що Туреччина не претендує на сирійські землі.

У мережі вибухнули коментарями щодо заяви Ердогана і провели паралель з 2015 роком, коли Туреччина збила російський літак на своєму кордоні.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Івахів Степан Петрович

52473 dd30 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Війна война, war Туреччина Турция Сирія 52473 dd30 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Dsqyf djqyf? war Nehtxxbyf Nehwbz Cbhsz 52473 dd30 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Выйна война, war Туреччина Турция Сирыя