Досьє Боровик Олександр Валерійович

Анджеліна Джолі схудла до 34 кілограмів

Бульварні журналісти б'ють на сполох: за їхніми даними, Анджеліна Джолі через переживання від розставання з Піттом і програші судового процесу проти нього схудла до 34 кілограмів.

Цілком ймовірно, що скоро актрису госпіталізують і годуватимуть внутрішньовенно, повідомляє «Є!» з посиланням на Radar Online.
Як розповіли журналістам джерела з близького оточення зірки, вона була "знищена" новиною про те, що ФБР зняло звинувачення з Бреда Пітта, визнавши його невинним в жорстокому поводженні з дітьми. За словами знайомих актриси, Джолі мало не рвала на собі волосся, дізнавшись про це. Вона була в люті.
Раніше в ЗМІ неодноразово з'являлися повідомлення про болючою худорбі актриси, проте через шлюборозлучних тяжб вона зовсім перестала їсти, розповів Radar Online анонімне джерело. Крім того, за його словами, на нервовому грунті Джолі стала багато курити.
Втім, за чутками, через розставання з Джолі різко схуд і Пітт. Засмучений тим, що колишня кохана не дозволила йому відзначити з дітьми День подяки, актор полетів з друзями на острови Теркс і Кайкос.
Раніше повідомлялося, що, розлучившись з Піттом, Джолі вирішила повернутися до своєї колишньої коханої. У Пітта, за чутками, теж з'явилася нова дівчина.
Джолі подала документи на розлучення 19 вересня. Пара полягала в стосунках з 2005 року, а одружилася в 2014-му. Зірки виховують трьох прийомних і трьох власних дітей віком від 8 до 15 років.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 08:44
Вадим Рабинович: «Потрібна кримінальна відповідальність за...
Сьогодні о 08:04
Субсидії можуть перерахувати по-тихому
Сьогодні о 07:33
Причини коливання гривні в останні місяці: пояснює НБУ
Сьогодні о 07:02
У житловому комплексі Лондона прогримів вибух
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»
Досьє Бейлін Михайло Михайлович

52505 dd30 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осінь Новини новости, news Розлучення развод Анжеліна джолі 52505 dd30 mm11 yy2016 2016 yjz,hm kbcnjgfl jctym jcsym Yjdbyb yjdjcnb? news Hjpkextyyz hfpdjl Fy;tksyf l;jks 52505 dd30 mm11 yy2016 2016 ноябрь листопад осень осынь Новини новости, news Розлучення развод Анжелына джолы