Досьє Романюк Ярослав Михайлович

Названо найкращі фільми 2016 року

Rolling Stone визначив ТОП фільмів цього року.

Авторитетний журнал Rolling Stone визначив ТОП-20 фільмів 2016 року, лідером серед яких стала музична мелодрама "Ла-Ла Ленд" з Раяном Гослінгом і Еммою Стоун в головних ролях. Рейтинг оприлюднений на сайті видання, передає «Є!» із посиланням на Кореспондент.

Фільм "Ла-Ла Ленд" розповідає історію кохання старлетки і фанатичного джазового музиканта, яким вдалося домогтися успіху. Однак в підсумку він починає підточувати їхні стосунки.

Друге місце посіла стрічка "Манчестер біля моря" режисера Кеннета Лонергана, з Кейсі Аффлеком в головній ролі.

А замкнула трійку лідерів картина "Місячне світло" Баррі Дженкінса.

У першу десятку видання також включило фільми "Огорожі" Дензела Вашингтона, "Мовчання" Мартіна Скорсезе, фільми "Джекі" з Наталі Портман, "Чудо на Гудзоні" з Томом Хенксом, картини "Лавінг", "За всяку ціну", "Народження нації" і "Звірополіс".

Rolling Stone - авторитетний американський журнал про культуру в світі. Видання було засноване в 1967 році. Виходить тричі на місяць накладом близько півтора мільйона екземплярів.  

Читайте також: Нардепи хочуть зробити католицьке Різдво неробочим днем
Читайте також: Від Depeche Mode до ОЕ: як змінювалися музичні смаки українців - дослідження
Читайте також: Стало відомо, хто отримав звання «Модель року» на The Fashion Award 2016
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»