Досьє Фурсін Іван Геннадійович

«Не треба рівнятися на Францію, де в країні одна мова» - Андрій Данилко

На думку артиста, ще рано вводити квоти на українську музику.

Відомий артист Андрій Данилко розповів, що думає про вітчизняний шоу-бізнес і квотування українських пісень. Зокрема, він повідомив, що критично ставиться до розвитку шоу-бізнесу в країні, пише “Обозреватель”, передає «Є!» із посиланням на РБК.

Не вистачає розуму. Одні грають "в нішу", а інші - в невідомо що. Намагаються робити заходи під когось. Робити все, "як у них". Немає свого підходу. Ідею треба брати, але адаптувати під країну. У такому й брати участь не хочеться. Мені здається, що чи не єдина програма, де може виступити український сучасний артист — це "Х-фактор". Немає жодної схожої музичної програми на телебаченні, де музикант може показати актуальний матеріал, - поділився артист.

Також він додав, що в Україні поки мало якісного музичного продукту, щоб заповнити радіоефіри.

Визначальним фактором має бути якість. Я згоден, що потрібно підтримувати українську пісню, але гарну українську пісню. Але що робити, якщо їх немає в достатній кількості? Можливо, я не дуже компетентний у цьому питанні, але є ж різні радіостанції, і як можна заповнити квоти, наприклад, на джазовому радіо або радіо у форматі ретро?

Не треба рівнятися на Францію, де в країні одна мова. У нас все по-іншому, тому повинен бути свій підхід. Переконаний, що в цьому питанні важливий момент-це якість продукту, а не мова, - повідомив артист.

Читайте також: У Львові суд наказав Російському культурному центру «пакувати валізи»
Читайте також: В Одесі російську «православну співачку» змусили виступати на вулиці (відео)
Читайте також: Парламент Південної Кореї проголосував за імпічмент президента
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Білецький Андрій Євгенійович

53053 dd09 mm12 yy2016 2016 декабрь грудень зима Музика артисти квоти квоти Данилко Україна Украина, Ukraine 53053 dd09 mm12 yy2016 2016 ltrf,hm uheltym pbvf Vepbrf fhnbcnb rdjnb rdjnb Lfybkrj Erhf]yf Erhfbyf? Ukraine 53053 dd09 mm12 yy2016 2016 декабрь грудень зиьа Музика артисти квоти квоти Данилко Украъна Украина, Ukraine