Досьє Дубневич Богдан Васильович

Стінг репетирує власну смерть

Музикант намагається подолати страх смерті.

Британський співак Стінгсерйозно працює над подоланням власного страху смерті. Для цього 65-річна зірка "помирає", використовуючи галюциноген аяуаска, популярний у Південній Америці. Про це Стінг розповів "Rolling Stone", передає «Є!» із посиланням на УП.

Я думаю про це як про спосіб відрепетирувати відчуття, як це, бути мертвим. Щоразу я мушу зібратися з духом, щоби зробити це. Ти фактично дивишся в очі власній смертності, і це так, ніби ти вже мертвий, поза часом, - поділився артист.

Зі слів Стінга, після прийому аяуски він потрапляє в інший світ, і все його життя проходить в нього перед очима. Співак упевнений, що такі "тренування" дозволять йому піти спокійно і без страху, коли настане його час.

Більшість людей помирають у цілковитій паніці. У жаху. Я гадаю, є інший спосіб, - вважає Стінг.
Читайте також: «Не треба рівнятися на Францію, де в країні одна мова» - Андрій Данилко
Читайте також: В Одесі російську «православну співачку» змусили виступати на вулиці (відео)
Читайте також: У Польщі знайшли могили вампірів і чаклунів XIII - XIV ст (фото)
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»