Досьє Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

Україна посідає останнє місце в Європі за рівнем зарплати - міністр соцполітики

Зростуть посадові оклади працівників бюджетної сфери.

За рівнем зарплат Україна посідає останнє місце серед європейських країн. Про це 9 грудня під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє «Є!» з посиланням на 17News.

За рівнем заробітної плати Україна займає ганебне останнє місце в Європі, куди ми всі так прагнемо, а серед країн СРСР ми випереджаємо тільки Таджикистан поки, - зазначив Рева.

Також міністр повідомив, що з 1 січня 2017 року уряд підвищив посадові оклади працівників першого тарифного розряду єдиної тарифної сітки на 44%.

Посадовий оклад працівника I тарифного розряду єдиної тарифної сітки, в порівнянні з сьогоднішнім днем, з 1 січня 2017 виросте на 44% і таким чином буде ліквідовано розрив у 265 гривень, який існує між цим показником і затвердженим прожитковим мінімумом, - заявив Рева.

В середньому на 50% зростуть посадові оклади працівників бюджетної сфери, каже міністр. З огляду на діффіренцірованность окладів бюджетників, рівень оплати їх праці буде різним у залежності від рівня кваліфікації та складності робіт.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»