Досьє Рибчинський Євген Юрійович

Як зміниться вартість сигарет в 2017 році

В результаті вже через місяць рядовому курцеві доведеться викласти за пачку сигарет мінімум 25 гривень.

За даними видання, народні депутати активно просувають ідею так званого «подвійного акцизного мінімуму» на сигарети в розмірі 24 гривень. В результаті вже через місяць рядовому курцеві доведеться викласти за пачку сигарет мінімум 25 гривень, стверджують автори статті.

Інформує «Є!», з посиланням на politeka.net.

Відзначимо, за статистикою 35% населення України курять в середньому близько 16 сигарет в день. Таким чином, український споживач буде витрачати мінімум 600 гривень на місяць без урахування роздрібного податку і націнки виробників.

Повідомляється, що в усій цій історії ключову роль зіграли виробники дорогих сигарет, які і виступили замовником даної реформи - вони хочуть позбутися від конкурентів, які виробляють недорогі сигарети. Втілити їх план погодилася глава парламентського податкового комітету Ніна Южаніна.

Голосування Комітету ВР з питань податкової та митної політики про запровадження «подвійного акцизного мінімуму» заплановано на 20 грудня.

Читайте також: Напад на поодиноких пікетувальників у Санкт-Петербурзі
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»