Досьє Михайленко Владислав Олегович

Гонтарева назвала терміни стабілізації ПриватБанку (відео)

До складу наглядової ради ПриватБанку увійдуть зарубіжні менеджери.

Глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що процес стабілізації націоналізованого ПриватБанку може зайняти від одного до трьох років. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу "Україна", пише ZN.UA, передає «Є!»

Думаю, ПриватБанк матиме вартість, і його можна буде продати... За моїми підрахунками, це займе не менше року, але не більше трьох років, – сказала Гонтарева.

Глава НБУ також повідомила, що до складу наглядової ради ПриватБанку увійдуть зарубіжні менеджери.

Банк як бізнес не перестав існувати, ми не відправили його на ліквідацію, а гарантували населенню всі його депозити. Зараз капітал банку сформований державними паперами, прийде нова сильна команда менеджменту та наглядова рада з закордонними фахівцями, які допоможуть з трансформаціями цього банку, – запевнила Гонтарева.

Нагадаємо, ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію ПриватБанку.

Читайте також: Верхня палата парламенту Нідерландів підтримає Угоду про асоціацію з Україною – ЗМІ
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»