Досьє Кошелєва Альона Володимирівна

Існує ймовірність появи ще одного державного вихідного дня

Така ініціатива буде сприяти об'єднанню і кращому взаєморозумінню між християнськими релігійними громадами.

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення підтримав законодавчу ініціативу встановити державне свято на католицьке Різдво 25 грудня.

Інформує «Є!», з посиланням на ru.slovoidilo.ua.

Відзначається, що члени Комітету на своєму засіданні підтримали і рекомендували парламенту прийняти за основу та в цілому проект Закону України про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів № 5496.

«Законопроектом пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, якими пропонується встановити додатковий святковий день і день відпочинку - 25 грудня, Різдво Христове. Отже, Різдво Христове буде відзначатиметься 25 грудня і 7 січня », - йдеться в повідомленні.

Комітет звернув увагу, що є країни, які вже мають два вихідних дня для святкування Різдва Христового в грудні за Григоріанським календарем і в січні за Юліанським календарем, зокрема це: Білорусь - 25 грудня і 7 січня; Молдова - 25 грудня і 7 січня; Ліван - 6 січня і 25 грудня; Албанія - 25 грудня і 7 січня.

Члени комітету вважають, що така ініціатива буде сприяти об'єднанню і кращому взаєморозумінню між християнськими релігійними громадами.

Читайте також: Про те як БПП разом із Порошенком відгуляли корпоратив
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»