Досьє Бондаренко Володимир Дмитрович

В Рівному горіли склади чотирьох волонтерських організацій

Все, що збирали для АТОвців, вигоріло.

Склади із зібраними речами для фронту знищила пожежа в Рівному, передає «Є!», посилаючись на ТСН.

Приміщення, яке використовували чотири волонтерські організації, вигоріло майже вщент. Там зберігали продукти для військових. І одяг, який невдовзі мали везти цивільним на Схід.

Спочатку зайнялися сусідні з будівлею гаражі, із них полум'я перекинулося на склад. Унаслідок пожежі в автокооперативі згоріло три машини. Збитки ще не підрахували.

Нині волонтери шукають інше приміщення, щоб зберігати речі для військових. Найімовірніше, пожежа спалахнула через закорочення дротів.

"Значно ускладнювало роботу бійців ДСНС відсутність біля пожежі вододжерел, тому довелося прокладати магістральну лінію, аж за 300 метрів , щоб забезпечити безперебійну подачу води на гасіння", - розповідає начальник прес-служби ГУ ДСНС у Рівненській області Дмитро Мельник.
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»