Досьє Чубаров Рефат Абдурахманович

НБУ надав ще 10 мільярдів рефінансування ПриватБанку

Національний банк України надав націоналізованому "ПриватБанку" кредит рефінансування обсягом 10 мільярдів гривень підтримки ліквідності.

Параметри кредиту, включаючи його термін, процентну ставку і заставу, належать до категорії банківської таємниці в рамках Закону України «Про банки і банківську діяльність», передає «Є!», посилаючись на УНІАН.

Також повідомляється, що в статистиці НБУ цей кредит відображено в розділі «Фінансові ринки», підрозділі «Аналіз ліквідності» в частині «Інші монетарні операції» на початок дня 23 грудня.

При цьому регулятор зазначив, що також за статтею «Інші монетарні операції» відображені 747 млн грн гривневого еквівалента купленої регулятором валюти під час інтервенції на валютному ринку 22 грудня у сумі 28,4 млн дол.

Довідка УНІАН. «ПриватБанк» (м.Дніпро) працює на ринку України з 1992 року і є найбільшим банком за обсягом активів. 18 грудня Кабінет міністрів ухвалив рішення націоналізувати банк, керуючись підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони Ккраїни на пропозицію Національного банку України.

Відразу після рішення про націоналізацію Національний банк надав «ПриватБанку» кредит рефінансування на суму 15 млрд грн.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»