Досьє Дубневич Богдан Васильович

«ВКонтакте» запускає сервіс із публікаціями, що самознищуються

У соцмережі з'явився аналог Stories з Instagram.

Соціальна мережа "ВКонтакте" запустила новий сервіс - "Історії". Про це ТАРС повідомили в прес-службі компанії, передає «Є!»

Функція дозволяє ділитися з передплатниками фотографіями й короткими відео без публікації їх на сторінці.

Як повідомили в соцмережі, записи можна буде подивитися в блоці під новинами протягом доби після їх публікації. Потім вони автоматично видаляються.

Ви можете робити фотографії або знімати відеоролики до 12 секунд. Додайте графіті, стікери або текст, розкажіть про те, що ви робите зараз або привітайте друзів із святами, - пояснив керівник мобільних продуктів "ВКонтакте" Михайло Болдов.

Сервіс доступний в мобільних додатках для iOS і Android.

"Історії" - аналог функції Stories в соцмережі Instagram.

Читайте також: Кличко під Новий рік відкрив «розумний» дитячий садок
Читайте також: У київському храмі 13-річні підлітки скоїли розбійний напад
Читайте також: Голенко та компанія: генпрокуратура оголосила про підозру екс-очільникам Луганщини
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»