Досьє Дубневич Ярослав Васильович

«Боюсь збожеволіти» - Руслана привітала чоловіка з 21-ю річницею весілля

Співачка зворушливо привітала чоловіка з річницею весілля, публічно зізнавшись йому в коханні.

Минув вже 21 рік з того моменту, коли Руслана сказала «так» своєму коханому Олександру Ксенофонтову, проте з тих пір почуття пари один до одного нітрохи не охололи, передає «Є!»

28 грудня подружжя відзначило 21 річницю свого весілля, на честь чого Руслана зворушливо привітала чоловіка, зізнавшись йому в коханні.

Cьогодні 21 рік, як ми одружились! «Ти» ще спиш, але коли «Ти» прокинешся, я тебе поцілую… ніжно, сильно, солодко… «Ти» - той, з ким засинаючи і прокидаючись, я щаслива (хоча я до цього вже звикла). «Ти» - той, хто показує мені, на що здатне сердце, коли справді кохаєш (хоч я і сприймаю це як належне).

«Ти» - той, хто зробив мене найсильнішою (хоч я бувала слабкою і не знала, що робити).

«Ти» день у день робиш заради мене подвиги (хоч я цього не завжди помічаю).

«Ти» всього себе віддав мені (хоч я цього до кінця так і не оцінила). Але… для мене є «Ти» і тільки «Ти».

Іноді я боюся думати про силу мого кохання до тебе, бо боюсь збожеволіти від почуття - воно таке велике, аж до болю… Знай, я просто щаслива, тому що в мене є «ТИ»! Я тебе люблю!!!- написала співачка у Facebook.

У цей день Руслана подарувала чоловікові щось більш цінне, ніж матеріальні подарунки - свою увагу і час.

Cьогодні я приготувала тобі незвичний подарунок. Я подарую тобі нарешті те, чого не дарувала вже давно, зайнята поїздками, концертами, зустрічами, інтерв'ю, проектами. Я подарую тобі сьогодні весь день і всю ніч, весь час, всю увагу, всю себе... - написала артистка.

А ось Олександр в цей день подарував Руслані набір мікрофонів, про який вона давно мріяла.

У наш день кохання мій Саша зробив мені подарунок, про який я мріяла - набір мікрофонів для найкращого запису вокалу (серед яких один дуже рідкісний), - похвалилась Руслана.


 

Читайте також: Кличко під Новий рік відкрив «розумний» дитячий садок
Читайте також: «ВКонтакте» запускає сервіс із публікаціями, що самознищуються
Читайте також: На Одещині урочисто відкрили шкільний туалет: з червоною стрічкою і танцями
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»