Досьє Калашніков Олег Іванович

СБУ затримали жінку, яка робила фальшиві українські паспорти бойовикам «ДНР» (ТСН)

Злочинниця підробляла й інші документи.

На Полтавщині СБУ затримала мешканку Покровська Донецької області, яка брала участь у виготовленні окремим учасникам незаконних збройних формувань "ДНР" фіктивних документів, що посвідчують особу, а також сприяла за відповідну грошову винагороду громадянам, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях України, в безпідставному оформленні соціальних виплат з бюджету України, передає «Є!», посилаючись на ТСН.

Під час проведення обушку за місцем проживання зазначеної особи виявлено та вилучено 16 паспортів громадян України, окремі з яких мають ознаки підробки, гербові печатки та кутові штампи держаних органів (Управління державної міграційної служби, Красноармійського РВ) та одного з приватних нотаріусів, пристрій для виготовлення гербового відтиску на фотокартках у паспортах, незаповнені бланки з гербовими печатками довідок про реєстрацію тимчасово переміщених осіб, реєстрацію осіб за місцем проживання, свідоцтва про народження особи, заяв про втрату або викрадення паспорту, призначення усіх видів соціальних платежів, понад 40 виготовлених на різних мешканців непідконтрольних територій довідок тимчасово переміщених осіб та понад 60 комплектів фотокарток для вклеювання у документи, а також комп'ютерну техніку та флеш-носії інформації з відсканованими бланками документів та печаток, в тому числі які видаються т.зв. "владними структурами ДНР".

На даний час тривають допити та інші невідкладні слідчі дії.

23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»