Досьє Кива Ілля Володимирович

Вердикт чеського суду: кидання яєць у президента - не злочин (відео)

17 листопада 2014 року на урочистій церемонії один із присутніх кидав яйця в Мілоша Земана.

Районний суд Праги-2 ухвалив, що дії одного з учасників урочистих зборів з нагоди державного свята, який кидав яйця в президента Мілоша Земана, не є злочином і повинні розглядатися як адміністративне правопорушення, передає «Є!» із посиланням на Радио Прага.

Рішення суду поки не набрало чинності й може бути оскаржене.

Нагадаємо, на знак протесту проти політики Мілоша Земана сотні людей освистали главу держави в ході церемонії відкриття пам'ятної дошки на честь 25-річчя «оксамитової» революції, що відбулася 17 листопада 2014 року, а один із присутніх кидав в нього яйця.

Спочатку поліція кваліфікувала ці дії як правопорушення проти цивільного співіснування при проведенні пам'ятної акції.

Пізніше проти даного активіста було порушено кримінальну справу, чоловікові загрожувало 2 роки позбавлення волі.

Читайте також: У Єгипті генсекретар Держради покінчив життя самогубством через звинувачення у корупції
Читайте також: З ефіру 1+1 вирізали номер Кварталу 95 про Авакова - ЗМІ
Читайте також: На Донеччині вбито військовослужбовця ЗСУ через конфлікт на ґрунті алкогольного сп'яніння
23.01.2017 о 20:10
«Ми їли сніг і лід» - дівчина, яка вижила після сходження лавини в...
20.01.2017 о 19:30
Володимир Гройсман перетворився на Трампа та аніме «няшу» (фото)
20.01.2017 о 16:24
Хто з українських політиків полетів на інавгурацію Трампа?
20.01.2017 о 14:33
Під завалами готелю в Італії виявлено вісім людей, які вижили
20.01.2017 о 14:15
Нардеп Чумак прокоментував закриття Липецької фабрики (відео)
20.01.2017 о 12:42
Півроку з дня загибелі Павла Шеремета: що відомо про розслідування?
19.01.2017 о 22:25
Секс-скандал Клінтона і Левінські покажуть в «Американській історії...
19.01.2017 о 21:38
Топ маразмів. Найбільш недолугі вигадки бойовиків та російської...
19.01.2017 о 13:00
Є «політична позиція», яка дозволяє виключити Савченко з комітету...
19.01.2017 о 10:15
Терорист розповів, чому вибрав нічний клуб Reіna для атаки в новорічну...
18.01.2017 о 15:08
Чубаров хоче, щоб після слів Савченко президент скликав комісію
18.01.2017 о 13:37
За перестрілку у Княжичах покарано 20 осіб
17.01.2017 о 22:10
Трамп переплутав свою дочку зі сторонньою жінкою (фото)
17.01.2017 о 11:47
Уряд Киргизії назвав суму, яку виплатять сім'ям загиблих при...
17.01.2017 о 09:38
Авіакатастрофа під Бішкеком: МВС Киргизстану прокоментувало версію...
Сьогодні о 06:28
Чому мораторій про заборону вивезення лісу з України не спрацював?
Сьогодні о 05:32
Радник Трампа закликав арестувати Мадонну
Сьогодні о 04:29
Поліція затримала особистого охоронця «мера» Слов'янська
Сьогодні о 03:26
Розгорнувся скандал навколо НСК «Олімпійський»
Сьогодні о 02:30
Злодії-іноземці затримані поліцією на Херсонщині
Сьогодні о 01:47
Госпіталі «ЛНР» заповнені: бойовики займають цивільні лікарні
Сьогодні о 01:08
Опубліковані фото із нового місця проживання Геращенко
Сьогодні о 00:36
Половина жителів Донбасу не підтримує Росію: заявили сепаратисти
23.01.2017 о 23:59
У Молдові заарештували бойовика «ДНР» (відео)
23.01.2017 о 23:49
Шахрайка напросила півтора мільйона «на АТО» (відео)
23.01.2017 о 23:35
Політичний тероризм Росії: Турчинов про «замах на Геращенко»