Досьє Червакова Ольга Валеріївна

У Києві боєць АТО затримав грабіжника який напав на нього з ножем (фото)

Потерпілий розповів, що до нього підійшов невідомий та почав погрожувати ножем.

Військовослужбовець збройних сил України, який повернувся із зони АТО, затримав у Солом’янському районі Києва одного з грабіжників, які напали на нього та пограбували. 

Про це розповіли в прес-службі Нацполіції, передає «Є!», посилаючись на «Преса України».

«Чоловік нещодавно повернувся із зони проведення АТО. Увечері, повертаючись додому, він зазнав нападу від трьох осіб. Наразі з першим підозрюваним вже працює поліція Солом’янського району, інших нападників - розшукують», - йдеться в повідомленні.

Потерпілий розповів, що до нього підійшов невідомий та почав погрожувати ножем. Після чого інший грабіжник вдарив його по голові пляшкою. Вони почали бити його, в результаті чого він упав у напівпідвальне приміщення. Після чого грабіжники відібрали у жертви смартфон і гаманець з грошима, та спробували втекти з місця події.

«Однак, постраждалий почав наздоганяти розбійників. Під час переслідування правопорушники зупинялись і знову погрожували чоловікові ножем та пляшкою, втім потерпілий зміг затримати одного з них і викликав поліцію», - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що 25 жовтня, до поліції надійшло повідомлення про пограбування однієї з київських квартир. Відомо, що зловмисники викрали більше мільйона доларів: 300 тисяч євро та 750 тисяч доларів.

Нагадуємо, 1 листопада, грабіжники напали на менеджера фірми, який збирав виручку із торгових точок. У інкасатора викрали сумку, в якій знаходилось 140 тисяч гривень.

24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 18:52
Жителі Новоросійська помітили дивне привітання з Днем захисника...
24.02.2017 о 10:52
«Вкрали Гончаренка підлі вороги» - нардеп Гончаренко став героєм...
24.02.2017 о 09:56
Поліція встановила, якою отрутою вбили Кім Чон Нама
23.02.2017 о 22:12
Діти повинні вміти стріляти з шести років, - Савченко (відео)
23.02.2017 о 17:59
«Він буде сліпий та кульгавий»: опубліковано відео, на якому замовник...
23.02.2017 о 16:47
Гончаренко вийшов на зв'язок та поспілкувався із журналістами
23.02.2017 о 15:56
Прокуратура назвала ім'я організатора викрадення Гончаренка
23.02.2017 о 15:32
Гончаренка викрала група сепаратистів з метою фізичних тортур, -...
23.02.2017 о 14:45
Однопартієць повідомив, навіщо Гончаренко поїхав до Одеси
23.02.2017 о 14:30
СБУ підтвердила факт викрадення нардепа Гончаренка
22.02.2017 о 23:34
«Мрії збуваються»: ветеран Другої світової війни відсвяткував 100...
22.02.2017 о 10:50
«Торгаші не зрозуміють» - у штабі блокади відповіли Кононенку
21.02.2017 о 17:44
СБУ: У схемах Москви були задіяні помічники кількох нардепів
21.02.2017 о 15:20
У МЗС прокоментували інформацію про «блокування» заяви в Радбезі ООН...
Сьогодні о 03:41
На Дніпропетровщині в ДТП загинув депутат Сергій Лященко
Сьогодні о 02:42
На Сумщині дитина повісилась через крадіжку в супермаркеті
Сьогодні о 02:08
Савченко відвідала полонених у Донецьку: розповіла про стан камер
Сьогодні о 01:37
В яких умовах відбувають термін в Лук'янівському СІЗО столиці
Сьогодні о 01:02
«Сині кити»: у Києві затримано двох адміністраторів даних груп
Сьогодні о 00:33
Зустріч Савченко та бойовиків «ДНР» в Макіївці (з'явилося відео)
24.02.2017 о 23:58
Пощастило! «Простий смертний» виграв у лотерею 435 мільйонів
24.02.2017 о 23:40
Полторак зняв з посад трьох офіцерів, через неналежні побутові умови...
24.02.2017 о 23:22
Балчун гордиться здобутками «Укрзалізниці»
24.02.2017 о 23:05
У дівчини вибухнув iPhone 7 Plus та почав плавитись (відео)
24.02.2017 о 22:55
Окупанти обстрілюють наші позиції біля Авдіївки, – Матюхін
24.02.2017 о 22:46
Група нардепів покидає Верховну Раду та їде на Донбас (відео)
24.02.2017 о 22:30
На Тернопільщині вчитель відлупцював учня (відео 16 +)
24.02.2017 о 22:15
На 73 вулицях відключать газ у Дніпрі (списки)
24.02.2017 о 22:01
Спортсмен з Венесуели «прославився» у Фінляндії (відео)
Досьє Литвин Володимир Михайлович

54559 dd05 mm01 yy2017 2017 январь січень зима фото галерея Київ Київ, Kyiv, Kiev, Киев АТО антитерористична операція, антитеррористическая операция Військові грабіжник захист 54559 dd05 mm01 yy2017 2017 zydfhm csxtym pbvf ajnj ufkthtz Rb]d Rb]d? Kyiv? Kiev? Rbtd FNJ fynbnthjhbcnbxyf jgthfwsz? fynbnthhjhbcnbxtcrfz jgthfwbz Dsqcmrjds uhf,s;ybr pf[bcn 54559 dd05 mm01 yy2017 2017 январь сычень зиьа фото галерея Киъв Киъв, Kyiv, Kiev, Киев АТО антитерористична операцыя, антитеррористическая операция Выйськовы грабыжник захист